Op dinsdag 5 april was de halfjaarlijkse uitwisseling van onze Masters 55+ met die van tafeltennisvereniging Return uit Oss. Van beide verenigingen deden dertien spelers mee. ‘s-Morgens vier vierkampen en twee vijfkampen. Na de middagpauze (met lekkere broodjes) werd iedereen ingedeeld naar sterkte. Hierdoor kon bijna iedereen wel een wedstrijdje winnen. Nu is dat winnen niet het belangrijkste, maar toch.
Net voor 15.00 uur begon de grote finale. Hay van Enckevort jr. (Mister Seta) en Wiel Holterman (oud TTC) waren beiden ongeslagen. Het was 24 jaar geleden dat deze kemphanen tegenover elkaar stonden. Het werd een partij waar iedereen met plezier naar keek.Niet alleen goed tafeltennis, ook spannend. Niemand wilde verliezen maar na 5 games was het toch Wiel die zijn tegenstander moest feliciteren.
Zoals eerder al gezegd, het winnen was niet het belangrijkste. Daarom vond Seta het ook niet zo erg dat zij “maar” 33 partijen wisten te winnen en Oss 51. Het was een gezellige dag en de afspraak voor het najaar in Oss is al weer gemaakt. Rest nog een dankwoord aan Truus (bardienst), Gijs (toernooileiding en foto’s) en onze sponsor (broodjes, koffie en thee).

Op de fotopagina is ook nog een slideshow te vinden met enkele actiefoto’s van dit uitwisselingstoernooi.







